ÜRÜN ARAMA

Siparişlerde Soru / Cevap

 • Nasıl Sipariş verebilirim?
  -Sipariş vermek istediğiniz ürünün sağında bulunan DAVETİYEMİ SEPETE EKLE butonuna tıklayarak açılan formu doldurmanız yeterlidir. Sonrasında biz size ulaşacağız.

  Ben …. Şehirdeyim gönderebiliyor musunuz?
  -Siparişlerinizi dilediğiniz adrese gönderebiliriz. 

  Siparişimin 100 adetini Antalya'ya 100 adetini İzmit'e gönderebilir misiniz?
  Evet gönderebiliriz, yalnız bunu siparişinizde ilk başta sipariş formunda yazılı olarak belirmeniz kaydı ile.  

  Yurtdışındayım gönderebiliyor musunuz?
  -Evet yurtdışı için özel anlaşmalı olduğumuz kargo ile gönderim sağlamaktayız.
 • Yurtiçi ve Yurtdışı kargolar karşı ödemeli olarak gönderilmektedir.


  Kargo ne kadar sürede ulaşır?
  -Yurtiçi gönderilerde 2-3 gün arasında ulaşmaktadır. 2 gün ulaşacak noktalar 800 km ve üstü mesafelerdir. Aras kargo şubesi bulunmayan noktalara kargo şirketi haftanın belirli günlerinde gitmektedir. Bulunduğunuz yerde aras kargo şubesi yok ise merkezdeki şubeyi arayarak ilçe yada kasabanıza hangi günlerde geldiğini öğrenebilirsiniz.
  Yurtdışı gönderilerde ise fiyat bilgilerinin yanında süreler yazmaktadır. Yurtdışı gönderilerde bazen olumsuz hava koşulları, son yıllarda sık yaşanan doğa olayları, gümrük kontrolleri kargonun ulaşma süresini 1-2 gün uzatmaktadır. Bunu önceden dikkate alınız. 


  Yurtdışından sipariş vereceğim kargoyu aldığımızda biz ödeyebilir miyiz? 
  -Evet kargo ile anlaşmamız olduğundan böyle bir seçenek var fakat sizin kargo ile anlaşmanız olmadığından kargo fiyatı bizim verdiğimiz fiyatın 3 katına çıkacaktır. O nedenle kargoyu sizden tahsil ederek biz ödüyoruz. 

  Aldığım ürün kargoda ya hasar görürse ne yapabilirim? Kırık çıkan malzemeler olursa nasıl bir yol izlemeliyim?
  -Öncelikle mutlaka paketi kargo görevlisinin yanında açıp kontrol ederek teslim alınız.
  Firmamız sitemizde yer alan ürünü kırılmayacak şekilde ambalajlamaktadır. Kırılma riski yüksek olan ürünler zaten sadece iletişim adresimizden satılmaktadır. Bunlar ilgili ürünlerin altında belirtilmiştir. Firmamız paketin içine kırılmış yada hasar görmüş ürünü kesinlikle koymamaktadır. Ancak ve ancak taşıma esnasında paketin hızla yere atılması yada fırlatılması gibi olumsuz durumlar da ürüne zarar gelir.
  Kargolarımız aras kargo sigorta güvencesi ile taşınmaktadır. Bunun yanı sıra siz değerli müşterilerimizin de paketi teslim alırken bazı hususlara önemle dikkat etmesi gerekmektedir. Dikkat edilmemesi halinde paketinizin size sağlam ulaştırıldığı kabul edilir. Paket size ulaştığında fiziksel olarak zarar görüp görmediğini lütfen dikkat ediniz. Yırtılmış, ezilmiş, ıslanmış açılmış paketleri mutlaka kargo yetkilisi eşliğinde açarak kontrol edin. Beklenmedik bir durum söz konusu ise paketi teslim almayıp kargo yetkilisine form aracılığı ile tutanak tutturarak tarafımıza geri iade edilmesini sağlayın. Bazı durumlarda paket dışarıdan bakıldığında zarar görmemiş olsa bile içindeki ürünler her hangi bir sebepten dolayı zarar görmüş olabilir. Pakette bir hasar belirtisi yoksa bile paketi kargo görevlisi ile birlikte kontrol edin.


  En az kaç adet sipariş verebilirim?
  - Minimum 100 adet sipariş alınmaktadır.

  Örnek gönderiyor musunuz?
  -Talep ettiğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise 20 TLbedel ile kargosu karşı ödeme seçeneğiyle gönderilmektedir. Şayet siparişe karar verirseniz bu bedel sipariş tutarından düşülmektedir. 
  Şayet örnek yoksa sitemizden yapacağınız her alışveriş size satış sözleşmesi ile ulaştırılmaktadır. Bu satış sözleşmesinde ürünlerin size birebir aynısı ve sitede teşhir edildiği şekilde garantisi verilmektedir. Ürünlerle ilgili tüm boyut renk ve detaylar için sorularınızı bize yöneltebilirsiniz.


  400 adet sipariş vereceğim. İndirim yapar mısınız?
  -Sitemizde yer alan fiyatlar taban fiyatlar olup maalesef iskonto yapmamız mümkün olmamaktadır. Sitemizden seçeceğiniz ürünün aynısını daha uygun fiyata bulamayacağınızdan eminiz.

  Şekerler kaç günde teslim edilmektedir?
  - Adete bağlı olarak minimum 7 maksimum 10 gün içinde teslim edilir.

  Şekerlerde mıknatıs bulunuyor mu?
  - Talep ederseniz 100 adet için + 15 TL eklenerek mıknatıs eklenir.

  Kuredelaya isim yazıyor musunuz?
  - Evet talep ederseniz isimleriniz kurdelaya 500 adete kadar + 50 TL bedel ile yazılabilir.


  Ürünü beğenmezsem iade edebilir miyim?
  Sitemizden yapacağınız her alışveriş size satış sözleşmesi ile ulaştırılmaktadır. Bu satış sözleşmesinde ürünlerin size birebir aynısı ve sitede teşhir edildiği şekilde garantisi verilmektedir.Ürünlerle ilgili tüm boyut renk ve detaylar için sorularınızı bize yöneletebilirsiniz. Tereddüt duyduğunuz yada bütünlüğünü anlayamadığınız ürünü sipariş vermemenizi rica ederiz. Üretilen ürünün geri dönüşümü yapılamaktadır. Bu nedenle sipariş verdiğiniz ürün sitemizde yer alan görseldeki gibi değilse, yada kusurlu bir ürün gönderilmiş ise teslimat tarihinden itibaren 3 gün içinde iade edebilirsiniz. 

  İadenizin kabul edilmesi için aşağıdaki şartlara uygun olması gerekmektedir.
  1. İadeler mutlaka orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
  2. Orijinal kutusu veya ambalajı bozulmuş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Buradaki iade kabul kriteri, ürünün başka bir müşteriye satılabilirlik özelliğini kaybedip kaybetmemesidir.
  3. İade etmek istediğiniz ürün / ürünler hasarlı ise ve ürün iadeniz kargodaki hasardan kaynaklı ise kargo ücreti şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Hasar durumunda rapor tutturmuş iseniz ürünü ARAS kargo ile tarafımıza göndermeniz gerekir. 

  5. Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından firmamız sorumlu değildir.
  Online Alışveriş Sisteminde iade işlemleri Tüketiciyi Koruma Kanunu'na göre yapılmaktadır. Müşteri hizmetlerimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.
  Sipariş içeriğini, ambalajı bozulmamış ve hasarsız olarak iade ettiğinizde ödediğiniz ücret tarafınıza 7 iş günü içerisinde bize belirteceğiniz banka hesabına geri ödenir. 
  Tüketicinin korunması hakkındaki kanun ve firmamız prensibi olarak aldığınız ürünü iade koşulları dahilinde teslimat tarihinden itibaren 3 işgünü içerisinde iade edebilirsiniz.
Talepleriniz bizim için önemlidir.

 

3D Secure - %100 Güvenli Alışveriş